Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

X Podkarpacka Konferencja Biur Rachunkowych

28 września 2017

Firma ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. oraz COMARCH S.A. mają zaszczyt zaprosić Państwa na:
X Podkarpacką Konferencję Biur Rachunkowych  o temacie:

„Zmiany prawne, jakie czekają biura rachunkowe w 2018 roku”,

która odbędzie się 28 września 2017 r. w Rzeszowie w Hotelu Rzeszów Aleja J. Piłsudskiego 44 (Galeria Rzeszów).

Udział w konferencji jest bezpłatny*. Zapraszamy na konferencję przede wszystkim właścicieli i pracowników biur rachunkowych, kancelarii podatkowych oraz firmowych działów księgowych. Udział w spotkaniu pozwoli poszerzyć własną wiedzę z zakresu zagadnień księgowych, prawnych, jak również poznać nowe możliwości dedykowanego oprogramowania Comarch ERP Optima.

Podczas konferencji uczestnicy nabędą nową wiedzę z zakresu praktycznego wykorzystania narzędzi informatycznych usprawniających pracę księgowych oraz nowych przepisów prawnych. Nieodzownym elementem naszych corocznych spotkań są dwa panele poświęcone systemowi Comarch ERP Optima, zarówno dla obecnych klientów Optimy, jak i dla potencjalnych użytkowników. Nie zabraknie prelekcji eksperckich, na które już zapraszamy – więcej szczegółów zostanie zamieszczonych w programie konferencji. (ostateczny program konferencji zostanie opublikowany 11 września 2017)

*bezpłatny – Udział w konferencji jest bezpłatny dla dwóch pierwszych uczestników z tej samej firmy. Trzecia osoba będzie zobowiązana do uiszczenia opłaty konferencyjnej w wysokości 50 zł/netto. Szczegóły płatności zostaną opisane w zakładce płatności.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

Szczegóły

Data:
28 września 2017

Organizator

ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.
Telefon:
17 85 21 355, 17 78 01 667

Miejsce

Hotel Rzeszów
ul. Piłsudskiego 44
Rzeszów, Polska
+ Google Map